Usługi

sprawdź jak mogę ci pomóc

Widzę szczegóły na które inni nie zwracają uwagi

W instalacji fotowoltaicznej każdy szczegół bywa istotny. Niedopasowana instalacja do potrzeb domu? Niezgłoszona instalacja i niewymienione liczniki? Słyszę o tym na co dzień. Wybierz Solark i moją osobę a unikniesz niepotrzebnych nerwów .

Poznaj solark bliżej

Usługi

Fotowoltaika

Zaoszczędź na rachunkach za prąd i zdecyduj się na montaż paneli fotowoltaicznych

Usługi

Wykonywanie i modernizowanie oraz odbiory, przeglądy instalacji i pomiary elektryczne

Finansowanie

Pomożemy w załatwieniu formalności i kredytowaniu zakupu paneli fotowoltaicznych

Doradztwo

Doradzę przy wyborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego domu lub firmy.

solark fotowoltaika chojnice

Dlaczego my?

Mamy

Doświadczenie

Skuteczność naszych działań jest potwierdzona podczas tych małych, jak i wielkich inwestycji. Posiadamy certyfikaty i odpowiednie narzędzia do skutecznych działań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Oferujemy tylko

najlepsze produkty

Oferujemy najlepszej jakości produkty najlepszych producentów

Wycena i doradztwo

Zawsze za darmo!

Skorzystaj z darmowej wyceny. Wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń.

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Oczywiście. Jestem pośrednikiem kredytowym i załatwiamy kredyt bez wychodzenia z domu na bardzo dogodnych warunkach ( niskie RRSO). Skontakuj się ze mną i dowiedz się więcej.

Jest to najczęściej zadawany pytanie. Nie ma stałej ceny za 1 kW. Wszystko zależy od komponentów jakich użyjemy – to tak jak z kupnem samochodu można wybrać “malucha” jak i “mercedesa”

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Umów się na darmową wycenę