Strona główna

SOLARK

Fotowoltaika

Wybierz ekologię i najlepszego specjalistę w regionie

Dlaczego fotowoltaika?

Czy odnawialne źródła energii to dobry wybór?

To pytanie zadają sobie, nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy i rolnicy, którzy często szukają oszczędności

Fotowoltaika i odnawialne źródła energii to idealny pomysł jeśli chcesz zminimalizowac koszta rachunkow za energie elektryczna. Dodatkowo będąc EKO dbasz o środowisko i naszą wspólną planetę!

Liczby pokazują jasno –  Im bardziej będzie widoczny wzrost cen energii elektrycznej, tym bardziej instalacja fotowoltaiczna będzie się opłacać, a okres jej zwrotu będzie krótszy.
Im wyższy będzie udział dotacji w poniesionych kosztach inwestycyjnych, tym szybciej i bardziej się one obniżą.

W tym miejscu warto zauważyć, że na mniejsze instalacje dotacja i ulga termomodernizacyjną będą miały większy wpływ, mimo iż koszt jednostkowy za 1 kWp jest wyższy. Dlaczego? Wynika to z faktu, że procentowy udział dotacji dla mniejszych instalacji jest wyższy.

Liczby pokazują jasno- jeśli płacisz w swoim gospodarstwie domowym rachunki za prąd rzędu 250 złotych to instalacja fotowoltaiczna zwraca Ci się już po około 7 latach. Co oznacza, że po siedmiu latach nie zapłacisz rachunków za prąd. Brzmi dobrze?

o mnie

Arkadiusz Mizyk

Nazywam się Arek i od wielu lat zajmuję się wykonywaniem instalacji elektrycznych i montażem osprzętu na statkach oraz platformach obslugujacych farmy wiatrowe. Pracując w stoczniach w całej Europie zdobyłem bogate doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji, które muszą spełniać określone, wysokie wymagania jakościowe. 

Jestem certyfikowanym instalatorem UDT w zakresie fotowoltaiki oraz posiadam uprawnienia elektryczne, co oznacza że wybierając moje usługi możecie być spokojni o jakość i precyzję wykonania. 

realizacje

Sprawdź jak wygląda nasza praca

usługi

Sprawdź czym się zajmuję

Odnawialne źródła energii

Najobfitszym źródłem energii odnawialnej jest energia słoneczna. Do powierzchni Ziemi dociera 86 petawatów mocy, czyli około 5000 razy więcej, niż wynosi zapotrzebowanie ludzkości

Usługi elektryczne

Wykonuję instalacje elektryczne w domach i nie tylko. Jestem certyfikowanym instalatorem UDT. Do każdej instalacji, którą wykonuję załączam schematy elektryczne niezbędne do przyłączenia mikroinstalacji do sieci

Doradztwo

Doradzę przy wyborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego domu lub firmy. Współpracuję z bankami i mogę załatwić kredyt za Ciebie bez wychodzenia z domu.

Opinie

Sprawdź co mówią o nas klienci

Wspaniała firma. Arkadiusz to profesjonalista.

Tadeusz Maciejewski Właściciel gospodarstwa

Lorem ipsum dolor sit amet, właśnie czytasz nową opinię na swojej stronie www.

Janina Ochojska Klient

Profesjonalizm i dbałość o detale. To mogę powiedzieć o Solark i Panu Arkadiuszu.  

Marta Stewczyńska Klient
skontaktuj się

SOLARK FOTOWOLTAIKA CHOJNICE

ul. Grunowo 76

89-600 Chojnice

Pon - Piątek : 8:00 - 16:00

Sobota, Niedziela - Zamknięte

Email: biuro@solark.pl

Tel. 888 620 468

Strona główna
pytanie?
O mnie
Realizacje
Usługi
Opinie
kontakt

Umów się na darmową wycenę